sobota, 23 września, 2023
More

  Ostatnie posty

  Wydarzenia medialne FAME MMA – co warto o nich wiedzieć?

  Gala FAME MMA to obecnie najpopularniejsza i najlepiej zarabiająca federacja zajmująca się organizacją walk typy freak fight. Oprócz samego głównego wydarzenia organizowane jest wiele mniejszych spotkań z zawodnikami, podczas których można bliżej ich poznać albo posłuchać swojego idola. Część z nich będzie ciekawa dla wszystkich widzów, a część zainteresuje tylko ich część.

  Konferencje przed walkami

  Konferencje to wydarzenia, na których pojawiają się wszyscy zapowiedzeni na następną galę zawodnicy. Są podzielone na trzy części, na których uczestnicy spotykają się w kolejności ich wystąpień na głównym wydarzeniu. Prowadzący mają okazję zadać pytania, a zawodnicy mogą skraść serce publiczności lub zająć się tak zwanymi dymami, czyli tworzeniem napięcia i szumu medialnego wokół własnej osoby, tym samym zwiększając zainteresowanie samą galą. Te spotkania cieszą się największą popularnością, bo gromadzą fanów wszystkich osób, które będą walczyły. Można wykupić na nie także wejściówkę, ponieważ podczas ich transmitowania obecna jest liczba publiczność.

  Format typu Cage

  FAME CAGE to luźny format, w którym uczestniczy jeden prowadzący i kilku gości, najczęściej dwóch lub trzech. W czasie jego trwania zawodnicy mają okazję porozmawiać spokojnie, a całe wydarzenie skupia się na nich, ich przeciwnikach i działalności internetowej. To najlepszy moment, żeby poznać bardziej stonowaną stronę uczestników i zobaczyć, jaka panuje między nimi dynamika. Co jednak ważne, w tego typu zestawieniach nie zobaczy się jednocześnie osób walczących ze sobą, bo do tego służy inny format. Takie wydarzenia trwają zazwyczaj około dwóch godzin, chociaż czas w dużej mierze zależy od zaangażowania gości i widzów.

  Format typu Face to Face

  FAME MMA FACE TO FACE to zdecydowanie najciekawsze wydarzenie transmitowane na żywo. W czasie jego trwania spotykają się walczący ze sobą zawodnicy. Mają okazję porozmawiać, wymienić wątpliwości i kąśliwe komentarze oraz odpowiedzieć na pytania. W tej formule najmocniej liczy się na pytania od widzów, którzy mogą zadzwonić i porozmawiać ze swoim idolem lub spróbować wyprowadzić kogoś z równowagi. Ten format jest popularny o tyle, o ile mocni są biorący w nim udział goście. Jeśli zestawienie budzi napięcie, a zawodnicy się nie lubią, jest to bardzo ciekawe doświadczenie. W innym przypadku wypada raczej słabo.

  Latest Posts

  Nie przegap

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.