Wojtek Gola – człowiek sukcesu

0
953

Wojtek Gola czyli obecnie jedna z najbardziej znanych postaci polskiego internetu. Jest to jedna z nielicznych osób w świecie internetowego Show-Businessu, która do tego co ma, nie doszła tylko poprzez swoje znajomości lub przypadek. WG stał się rozpoznawaną postacią w całej Polsce głównie za sprawą programu Warsaw Shore jednak jeszcze przed programem Poznaniak był znany w swoim mieście z wyczynowej jazdy na rowerze BMX. Już wtedy Wojtek osiągał sukcesy na zawodach, jednak jego działalność jako „skate” została nagle zakończona przez śmierć taty. Po jakimś czasie, Wojtek otworzył pierwszą swoją firmę w Poznaniu zajmującą się wideofilmowaniem gdzie również rozwinął działalność na tyle że był zapraszany do kręcenia coraz to większych produkcji.

W 2013 roku Wojtek zgłosił się na casting do Ekipy z Warszawy gdzie zaczął zdobywać ogólnopolską popularność. Jego charyzma, sposób bycia oraz wymowa bez „r” dała się na tyle zapamiętać publiczności że Wojtek stał się ulubieńcem zarówno ekipowiczów jak i widzów. Po „małej Ani” był najdłużej ze wszystkich uczestników i dotrwał aż do 9 sezonu. Później wraz ze stiflerem na wzór amerykańskiego Jackass torturowali się na swoim kanale nazywając go „Wyzwani”. Kanał Stiflera oraz Wojtka osiągnął niebagatelna liczbę 400 000 subskrybentów jednak ze względu na że Wojtek zaczął tworzyć pierwszy Fame z Boxdelem, chłopaki musieli zawiesić działalność na YouTube jako Wyzwani.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Wojtek Gola (@wojtekgola)

Pomysł Boxdela o tym aby stoczyć walkę z Guzikiem i pokazać to przed kamerami został od razu podchwycony przez Wojtka, który wykorzystał swoje znajomości w Poznaniu i wraz z Boxdelem i jeszcze dwoma wspólnikami założyli Fame, pierwszą w Polsce organizację Freakfight. Fame MMA trwa do dzisiaj a Wojciech Gola jako włodarz osiąga z nią coraz to większe sukcesy. Już druga gala Fame’u pokazała że będzie to coś wielkiego, a Ci co wtedy zainwestowali lub zaufali spółce, nie pożałowali sukcesu. Czekamy na kolejne osiągnięcia WG jak i całego Fame MMA i liczymy że nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa gdyż obecnie powstaje coraz więcej gal FreakFight, również z niezłymi pomysłami.