Wini – Biznesmen czy Youtuber

0
2230

Winicjusz Bartków czyli popularny w świecie YouTube Wini to dla wielu bez wątpienia nie groteskowa postać. Każdy kto choć raz oglądał z nim filmiki, czy to w roli prowadzącego czy po prostu słuchając z nim wywiadu, wie jakie ma podejście do życia i do otaczającego go świata. Przez ostatnich parę lat Wini, zdobył jeszcze większą popularność dzięki swoim własnym wywiadom, prowadzonym ze swojego samochodu w formie zwykłej rozmowy, którą zagrywa i wstawia właśnie na kanał YouTube. Wielu jednak nie wie że Wini to przedsiębiorca, działający zarówno w branży muzycznej i odzieżowej już naście lat. Szczecinianin najbardziej znany był wtedy z prowadzenia marki odzieżowej Stoprocent, która była przez parę lat zawieszona.

Stopro Rap czyli córka marki Stoprocent zostało sprzedane, a wini zaczął się na poważnie zajmować wywiadami ze znanymi osobami ze świata show-businessu, internetu oraz muzyki. Jego kanał ogląda obecnie co odcinek paręset tysięcy osób a Wini rozpoznawany jest obecnie bardziej z filmów na YouTube niżeli jako biznesmen. Wini zapowiada wskrzeszenie odzieżowej marki Stoprocent i odbudowanie jej wizerunku, który w 2015 roku naprawdę wyglądał bardzo dobrze, a to za sprawą wielu raperów, którzy ubierali się w ubrania Stoprocent, również na swoich koncertach i teledyskach.

Liczymy że jego obecna dojrzałość biznesowa oraz znajomości zdobyte  w Warszawie (dzięki prowadzonym wywiadom), może spowodować iż marka Stoprocent znowu wróci na salony