Robert Makłowicz z synem w odcinku – przekazuje powoli pałeczkę?

0
952

Jak wiemy, Robert Makłowicz to znany i lubiany podróżnik kulinarny który w trakcie pandemii koronawirusa postanowił…przejść na swoje i otworzył kanał na platformie YouTube. Kanał przyjął się na tyle dobrze że w czasie dwóch lat od powstania ma już prawie 500 000 subskrybentów na kanale co jest naprawdę dobrym wynikiem.

W odcinku numer 101 o nazwie „Rodzinna Dalmacja” występuje syn Mikołaj, który prywatnie jest specjalistą od win. Panowie występują razem w dużej części odcinka pokazując jedną z popularnych w Dalmacji winiarń i oprowadzając jednocześnie nas po jednym w winnych muzeów. W końcówce odcinka widzimy również drugiego syna Pana Makłowicza, który próbuje wraz z mamą i już wspomnianym bratem potrawy ugotowanej przez Roberta Makłowicza.

Można przypuszczać że Pan Makłowicz przygotowuje nas już do przejęcia przez któregoś z synów ( lub obu) kanału YT, jednak jak wspomina w odcinku na razie się nigdzie nie wybiera. Bez względu na to czy synowie będą kiedyś mieli własny kanał czy będzie to kontynuacja  podróży kulinarnych z Robertem Makłowiczem, liczymy na to że treści publikowane na platformie YouTube będą tak samo wartościowe jak w przypadku posiadającego zarówno wiedzę kulinarną jak i historyczną swojego ojca.

W czasach coraz to prostszego contentu oraz czasów gdzie wartościowych treści na YouTube możemy szukać na palcach dwóch rąk, Pan Makłowicz prezentuje to czego właśnie oczekujemy od takiej platformy czyli wysokiej jakości contentu.