poniedziałek, 4 marca, 2024
More

  Ostatnie posty

  Przed 12 galą Fame MMA

  Już 20 listopada w gdański – sopockiej Ergo Arenie odbędzie się 12 już odsłona najpopularniejszej w Polsce gali MMA. Fame MMA bo o niej mowa przyciąga przed odbiorniki co raz to większe rzesze rozentuzjazmowanych widzów żadnych emocji. Nie inaczej będzie i tym razem gdyż w oktagonie dojdzie do wielu pojedynków które już dziś elektryzują kibiców sportow walki.
  Walką wieczoru będzie starcie Kasjusza Życińskiego znanego jako Don Kasjo, z Marcinem Wrzoskiem. Zwłaszcza ten drugi zawodnik ma za sobą występy w KSW i spore doświadczenie w świecie sportów walki. Don Kasjo po ostatniej porażce z Normanem Parke, choć on uważa że walki tej nie przegrał, będzie chciał tym razem udowodnić swoją wartość. Dodatkowym smaczkiem tego pojedynku jest ogromna niechęć do siebie obu fighterów oraz wzajemna wymiana nie do końca pochlebnych opinii o sobie. Ale przecież w Fame MMA właśnie o tu chodzi. Tego oczekuje publika i fakt ten napędza całe przedsięwzięcie.
  Podczas 12 odsłony Gali Fame MMA zobaczymy 9 pojedynków w tym dwie pomiędzy paniami. W pierwszym pojedynku partnerka życiowa Artura Szpilki – Kamila Wybrańczyk zawalczy z Anną Andrzejewską, natomiast w drugim pojedynku popularna z Instagrama Zusje zmierzy się z Martirenti.

  Latest Posts

  Nie przegap

  Stay in touch

  To be updated with all the latest news, offers and special announcements.