PRIME SHOW MMA 3 Pająk, Bagietka, Pysia

0
584

Gala Prime Show 3 MMA odbędzie się w sobotę 1 października w Radomskim Centrum Sportu. Pierwszą konferencję przed galą możecie zobaczyć już w poniedziałek 29 sierpnia o godz. 20. konferencja odbędzie się w Warszawie. Zarówno konferencje jak i gale zawsze dostarczają nam wiele emocji, zapewne tak będzie również i tym razem. W gali PRIME SHOW MMA 3 weźmie udział Piotr Pająk, który jest doświadczonym zawodnikiem i podróżnikiem na Youtube znajdziesz jego kanał ”Podróże Wojownika”. Wcześniej Pająk walczył na FAME MMA 10 gdzie zawalczył z Alanem Kwiecińskim. Obecnie Youtuber posiada jeszcze kontrakt z FAME MMA, otrzymał jednak zgodę na walkę w innej organizacji freak fightowej. To z kim zawalczy podróżnik zostanie ogłoszone na konferencji.

W Radomiu podczas Gali Prime Show 3 zawalczy również Michał “Bagietka” Gorzelanczyk, na poprzedniej gali wygrał on walkę z Janem “Paciem” Pateckim. To było bardzo emocjonujące starcie, po udanym debiucie na jego kolejną walkę czeka jeszcze większa publiczność. Dla internautów Bagietka znany jest jako Bagietka Michael, niewiele wiadomo jest jednak o jego życiu prywatnym.

Podczas gali Prime Show 3 MMA zadebiutuje również znana tiktokerka Martyna ”Pysia” Zbirańska, która ma ponad 1,7 mln obserwujących na TikToku. Zobaczymy jak Pysia wypadnie podczas swojej walki i jak poradzi sobie ze stresem towarzyszącym podczas takiego SHOW.