Pal Hajs TV – dlaczego Wuwunio nie zmieni nazwy

0
447

PalHajs Tv czyli popularny Wuwunio, który od rapera zamienił się w YouTubera. Nie mamy o to pretensji gdyż jego filmiki to zdecydowanie bardziej interesujące treści niż jego rap. Nie zmienia to faktu że kiedyś, jeszcze za czasów bliższej relacji z Wielkim Joł Tedego był bardzo udzielającym się raperem zarówno na Łodzkiej jak i ogólnopolskiej scenie HipHopu.

Charyzma i inteligencja Wuwunia bez wątpienia spodobała się fanom gdyż obecnie ma on aż 250 000 subskrybcji na swoim kanale YT. PalHajs TV to treści….różne gdyż znajdziemy tutaj zarówno reportaże z popularnych freekowych gal, wywiady oraz relacje z n z dożynek gdzie Wuwunio smakuje lokalnych alkoholi. Wszystko to udekorowane jest właśnie w charyzmę i zabawne teksty właściciela Pal Hajs TV.

Wuwunio nie zawsze działa sam a przy realizacji pomaga mu Luiza ( jego żona ) oraz operator kamery Janczar, którego śmiech który jest odpowiedzą na żarty Wuwunia również jest jedyny w swoim rodzaju. Biorąc pod uwagę że nazwa PalHajsTV powstała jeszcze za czasów kiedy Wuwunio był bardziej aktywnym raperem, i udostępniał na swoim kanale w większości swoje teledyski, nie pasuje ona obecnie do całej treści znajdującej się na YouTube, domyślam się że jest to  obecnie tylko i wyłącznie sentyment.

Nazwa był użyta też w utworze Wuwunia o tej samej nazwie który wypuścił naście lat temu i jest jego jednym z pierwszych filmów. Dla mnie i dla wielu nazwa jest totalnie bez sensu i powinna być zmieniona, ale tylko w gestii Wuwunia pozostaje zmiana nazwy i my jako widzowie nie będziemy mieli na to wpływu.