Murański vs Najman na High League 6?

0
621

Mamy to! Długo wyczekiwane zestawienie dojdzie jednak do skutku. Włodarze High League postanowili niedawno wyrzuconemu z Fame Mma Jackowi Murańskiemu złożyć propozycję walki z Marcinem Najmanem. Obaj panowie doszli do porozumienia i stoczą walkę na kolejnej gali High League.

Jak się okazuje Freak-Fighterzy podpisali umowę na walkę w boksie birmańskim który słynie ze swojej brutalności. Dodatkowo będą dozwolone soccer kicki, o które wnosił Murański gdyż jak to stwierdził w wywiadzie chce Najmana ukarać za to wszystko co zrobił w ostatnich latach w stosunku do jego osoby. Marcin Najman łamiąc zasady lub walcząc krócej niż 3 minuty nie dostanie swojej gaży, gdyż takie właśnie warunki uzgodnili za prośbą Murańskiego Fighterzy.

Panowe się nie lubią do tego stopnia że już podczas prezentowania walki próbowali się skonfrontować. Emocji na pewno będzie sporo tym bardziej że jedna i druga strona nie jest zbyt lubiana na ringach Freak-fight. Ja  osobiście z takiego zestawienia i zasad się cieszę gdyż jeżeli będą one zachowane w takiej formie jakie są to będzie to walka która bez wątpienia przejdzie do historii tego typu gal. Sam Najman nagrał film, który możemy posłuchać że zgodził się na wszystkie fanaberie i warunki Murańskiego tylko dlatego że chce go w sposób legalny pobić.

Sam termin był już parokrotnie przekładany dlatego miejmy nadzieje że marzec 2023 roku już ostateczna data w której panowie skrzyżują rękawice.