Malik Montana zapowiada walkę Lexy Chaplin vs Paulina Hornik na HIGH League 6

0
312

Czas na kobiecy power! Malik Montana, jeden z najbardziej rozpoznawalnych raperów w Polsce, właśnie ogłosił swoje plany na zapierający dech w piersiach turniej HIGH League 6. A co to za plany? Otóż artysta postanowił stworzyć drużynę składającą się tylko i wyłącznie z utalentowanych zawodniczek! Czy to oznacza koniec dominacji mężczyzn na polskiej scenie e-sportowej? Przekonajmy się razem!

Malik Montana zapowiada walkę kobiet na HIGH League 6

W szóstej edycji High League Malik Montana zapowiedział walkę Lexy Chaplin vs Paulina Hornik. Raper w tym roku chce pokazać, że kobiety są równie dobre, jeśli nie lepsze niż mężczyźni.

Czym jest HIGH League?

HIGH League to federacja freak fightowa, w której biorą udział youtuberzy, raperzy, celebryci. Do tej pory odbyło się pięć edycji tej prestiżowej imprezy, a szósta już jest w planach. Wśród uczestników HIGH League są zarówno profesjonaliści, jak i amatorzy. Wszyscy oni mają jednak jeden cel – zwycięstwo.

Jakie są zasady walki kobiet na HIGH League?

Kobiety walczą na HIGH League 6 podobnie jak mężczyźni. Są jednak pewne różnice, które należy wziąć pod uwagę. Przede wszystkim kobiety mają ograniczoną liczbę ciosów, które mogą zadać w ciągu jednej walki. Druga różnica to limit czasu, jaki mają kobiety na zadawanie ciosów. Jest to około dwie minuty.