Kubańczyk – kim jest?

0
500

Kim jest Kubańczyk który z wjechał do show biznesu niczym samochody na teledysku kawałka „300”?. Jakub Flas, bo właśnie tak na imię i nazwisko ma Kubańczyk to urodzony czternastego marca 1995 roku artysta ze Stargardu, o którym zrobiło się głośno kiedy został YouTubowym ochroniarzem Kruszwila.

Internetowi celebryci nawiązali znajomość z Kubańczykiem, gdyż jak sami mówią chcieli pomocy przy robieniu muzyki. I tak też się stało, gdyż poza nagrywaniem filmów, Kubańczyk pomógł wydać płytę zarówno Kamerzyście jak i Kruszwilowi. Znajomość jednak została zerwana a Kubańczyk wykorzystał swoje pięć minut gdyż w momencie kiedy jego kawałki zaczęły osiągać duże liczby wyświetleń na YouTube przeniósł się do Warszawy i już tam zaczął kontynuować swoją karierę.

Tam też otworzył swoje studio nagrań, gdzie do dzisiaj nagrywa utwory osiągające wiele wyświetleń na YouTube. Sławę podbiło też Fame Mma, w którym kubańczyk wywalczył pas ( trenując wcześniej kick boxing ) oraz występując w nim jako raper na scenie, komentator oraz expert. Raper związał się też z Olą Ciupa, która znana jest ze swojej aktywności jako aktorka.

Wielu zarzuca Kubańczykowi to, że jego część utworów przypomina bardziej pop lub disco jednak musimy pamiętać że muzyka rap bardzo wyewoluowała i bez względu na to czy coś  nam się podoba czy nie to słuchacz decyduje co będzie teraz na czasie. Jeżeli w obecnych czasach słuchacze tolerują to że wykonawca zrobi kawałek który brzmi jak utwór Rafa Camory z Niemiec a innym razem jak gwiazdy disco, to widocznie tak ma teraz wyglądać ten muzyczny świat.