Jakub Grabowski – Quebonafide 1.0

0
722

Ten urodzony w Ciechanowie artysta osiągnął praktycznie wszystko jeżeli chodzi o nasze podwórko muzyczne. Jest na tyle rozpoznawalny i zrobił już tyle płyt że mógłby skupić się na ponownym zwiedzaniu świata lub promowaniu innych artystów. Quebo skupił się jednak na promowaniu….siebie jako Jakuba Grabowskiego.

Przekaz wydaje się być prosty, pokazać słuchaczom siebie jako zwykłego chłopaka z czasów kiedy jeszcze nie był sławny. Bardzo dobre zagranie wizerunkowe połączone z promocją swoich utworów oraz swojej osoby – tak w skrócie mógłbym opisać całe Mega Hip-Hop Tour jako Jakub Grabowski. Przemierzając małe miasta prezentuje swoje utwory i pokazuje że ma do nich szacunek tak samo jak do tych dużych miast. W utworze „Mój przykry lajf” Quebo, opisuje swoje życie jako Jakub Grabowski i stara się nam pokazać że kiedyś był zwykłych chłopakiem z małego miasta.

Jego Tour jako Jakuba zostało zwieńczone jego występem w Płocku na Lech Polish Hip-Hop Festiwal 2022 gdzie został ( zresztą jak zawsze) ciepło przywitany przez publiczność. Bez względu na to czy całe zagranie ma charakter wizerunkowy, kasowy czy jeszcze inny, Quebonafide po raz kolejny pokazał że jest artystą z krwi i kości a ostatnia wojna Freestylowa w finale z Filipkiem na BOP 2022 tylko nas w tej myśli utwierdziła.