Jakie gwiazdy zrobiły karierę dzięki programom muzycznym?

0
311

Pierwszą naszą ulubienicą, która zaistniała właśnie przez tego typu programy muzyczne jest Cleo, która wzięła udział w pierwszej edycji programu X factor, gdzie jury nie byli zadowoleni z występu, a dzisiaj Cleo jest świetną ulubioną wokalistką muzyki pop.

Kolejnym ulubieńcem jest Michał Szpak, który brał udział w programie X factor, dzisiaj jego piosenki śpiewa cała Polska.

Również znanym i lubianym przez polska młodzież Dawid Podsiadło, który został zwycięzcą X factor, gdzie od tego momentu kariera Dawida odniosła niesamowity sukces.

Monika Brodka to kolejna artystka, która brała udział w 3 edycji Idol, gdzie ten program wygrała i również Polacy pokochali jej wielkie hity pt. „Miałeś być” czy „Znam cię na pamięć”.

Jest i nasza świeżynka Sanah, która brała udział w The Voice of Poland i gdzie kilka razy odpadła, a teraz cała Polska śpiewa jej piosenki. Sylwia Grzeszczak jako nastolatka wystąpiła w programie Idol, no też zrobiła zawrotną karierę.

Programu muzyczne szansą do ogromnej kariery

Programy muzyczne, w których brali udział uczestnicy z pewnością dały im dużą popularność i sławę oraz otworzyły drzwi do kariery. Uczestnicy takich programów to osoby, które brały udział w programie jak inni. Teraz znamy je już jako gwiazdy polskiej muzyki, ale również byli zwykłymi ludźmi. Warto brać udział w programie muzycznym, nigdy nie blokuj się na wyzwania, kto nie ryzykuje nie piję szampana. Może nie osiągniemy tak zawrotnej kariery jak inni uczestnicy ale świat nas usłyszy a nóż widelec kariera sama się rozwinie.

Nagrodą główną programu muzycznego z reguły jest kontraktu fonograficznego z wytwórnią muzyczną jak i nagroda pieniężna. Celem programu jest odkrycie utalentowanych wokalnie osób, dlatego warto wziąć udział w programie muzycznym na zwykli ludzie mogą być właśnie gwiazdami polskiej estrady.