Jak zarabiać na OnlyFans?

0
2810

 

OnlyFans to serwis, który umożliwia zarabianie na kilka sposobów. Pierwszym z nich jest ustalenie stawki miesięcznej, którą fani muszą płacić, aby móc oglądać dodane w serwisie treści. Cena subskrypcji ustalana jest w dolarach, gdyż jest to serwis zagraniczny. Większość twórców decyduje się na kwotę do 10 dolarów, gdyż jest to korzystne zarówno dla nich, jak i dla fanów. OnlyFans pobiera prowizję od płatności w wysokości 20%. Czyli ustalając stawkę 10 dolarów, na twoje konto trafi 8 dolarów.

Kolejnym sposobem na zarobek jest dodawanie dodatkowo płatnych filmów czy zdjęć. Tutaj stawki ustala twórca, jednak nie powinny być one wygórowane. Fani mogą również dać ci napiwek pod zamieszczonymi postami. Mogą również wysłać ci pieniądze za pośrednictwem serwisu OnlyFans. Jako twórca możesz ustalić stawki za pisanie wiadomości, co również pozwoli ci zarobić. Jak widzisz jest wiele sposób na zarabianie z OnlyFans. Jednak warunkiem koniecznym jest posiadanie grona fanów, którzy zdecydują się na wsparcie twojej twórczości poprzez opłacenie subskrypcji czy podarowania napiwku.

Zatem zanim założysz konto na OnlyFans, skup się na prowadzeniu kont na portalach społecznościowych takich jak TikTok, Facebook, Instagram, Twitter czy YouTube. Dzięki temu z czasem zyskasz grono fanów, którzy będą cię wspierać w działaniu, również poprzez subskrypcję na OnlyFans. Mając tysiąc fanów na Instagramie, możesz założyć, że kilkanaście bądź kilkadziesiąt z nich wykupi subskrypcję i będzie wspierać twoje działania.

W Polsce portal głównie znany jest z treści erotycznych gdyż pokazywanie swojego nagiego ciała to zdecydowanie najłatwiejszy zarobek. Treści są proste a osoba zajmująca się pokazywaniem siebie przez internet za pieniądze nie musi zbytnio znać angielskiego aby zdobyć wielu fanów. Po dokładniejszym przeglądaniu portalu muszę jednak stwierdzić że znajdzie się tam również wielu zagranicznych ( pewnie też Polskich ) twórców którzy mają do zaoferowania znacznie więcej. Znajdziemy tam bowiem osoby pokazujące różne przepisy kulinarne, zdjęcia oraz informacje z podróży,  instrukcje czy informacje za które płacimy.

Bez względu na to co będziemy na OnlyFans robić bądźmy w tym prawdziwi a fani na pewno przyjdą zobaczyć co mamy do zaoferowania.