Jak przerabiać zdjęcia na Instagram, żeby stały się HITEM

0
390

Prowadząc konto na Instagramie, musimy zadbać o stronę wizualną naszego profilu. Jeżeli chcesz przyciągnąć większą liczbę obserwujących Twój profil, powinieneś dodawać ciekawe, przykuwające uwagę zdjęcia. Do wyboru mamy wiele darmowych programów do obróbki zdjęć, dzięki którym już jednym kliknięciem możesz sprawić, że Twoje zdjęcie zmieni się nie do poznania. Jeżeli jesteś osobą początkującą wybierz program łatwy w obsłudze w którym szybko wyostrzysz fotografię, zmienisz kontrast, rozjaśnisz lub przyciemnisz zdjęcie. Wśród darmowych programów do obróbki zdjęć można wyróżnić Canva, PhotoScape X, Pixlr E., Pixlr X. Lunapic. Programy te pozwolą nam w szybki i prosty sposób zmienić zdjęcie na bardziej interesujące i przyciągające uwagę. Możemy usunąć niechciane elementy, nałożyć na zdjęcie gotowy filtr, wykadrować zdjęcie.

W internecie masz do wyboru wiele ciekawych Aplikacji do obróbki zdjęć jak Photoshop Express, który dostępny jest w wersji płatnej rozbudowanej i okrojonej darmowej. Za pośrednictwem tego programu zmienisz nasycenie, nałożysz gotowy filtr i wyostrzysz zdjęcie. Inna ciekawą, darmową aplikacją jest Snapseed, przy jej pomocy możesz dodać ramki, obrócić lub wykadrować zdjęcie. Jeżeli zależy ci na zmianie koloru włosów, bardzo fajną aplikacją jest Hair Color. Jeżeli chcesz zmienić makijaż, wyszczuplić twarz, dodać sztuczne rzęsy fajnymi darmowymi aplikacjami są FaceAPP, Perfect365, YouCam Makeup. Jeżeli chcesz odrobinę poprawić kształty swoje figury możesz skorzystać z darmowej aplikacji Body Editor.

Jeżeli poznasz już proste programy do obróbki zdjęć i chcesz w sposób bardziej profesjonalny zająć się edycją fotografii możesz zainwestować w program Photoshop. Przydatna będzie również Lampa LED, która znacznie poprawi jakość zdjęć oraz filmów. Taką lampę znajdziesz w sklepie internetowym Media Markt Lampa LED HAMA Spotlight Smart 80.