Fusialka potwierdza. To koniec Ekipy?

0
199

Od dłuższego czasu mówi się o rozpadzie Ekipy. Najpopularniejsza grupa polskich influencerów zakończyła właśnie projekt Dom Ekipy i każdy z nich zaczął mieszkać już na swój rachunek. Fani jednak szybko zauważyli, że coś jednak nie do końca gra między członkami Ekipy. Widoczne zgryźliwe komentarze czy nieobecność części członków na reakcjach na nowe mieszkania innych ekipowiczów wzbudziły kontrowersje. Oliwy do ognia dolały wspólne wakacje części influencerów, a pozostała część została w Polsce. Czy fani nie liczyli na ostatni wspólny wyjazd z Ekipą?

Friz świeżo wypuścił nowy kawałek, o którym było tak głośno, więc możliwe, że przygotowania do teledysku pokrzyżowały mu plany wyjazdowe. Jednak najnowszy film Fusialki (Katarzyna Bożek) podsycił jeszcze większe kontrowersje o rozpadzie Ekipy Friza.

Kasia w swoim filmie przede wszystkim dziękuje fanom za te lata. Podsumowuje swoją działalność, opowiada jej historię dołączenia do Ekipy to jak sama początkowo była ich fanką. Przytacza początek jej związku z Łukaszem. Jednak największe kontrowersje wzbudziły słowa Kasi o tym, że chciała żeby ten filmik był wspólnym filmikiem z resztą ekipowiczów. Dodała, że w obecnej sytuacji nie jest do możliwe. A największe oburzenie wśród fanów wywołał Tromba, który skomentował film słowami: nie udało się, a zapytałaś? Czyżby słowa Katarzyny były tylko pustymi frazesami?

Możliwe, że Ekipa przeżywa faktyczny kryzys i w najbliższym czasie nie zobaczymy ich w dawnym składzie.